Wybierz produkt, który Cię interesuje

Przyczepy ekspozycyjne

Przyczepy targowe, przyczepa ekspozycyjna

Producent przyczep handlowych

Produkujemy przyczepy dostosowane do ekspozycji wszelkiego rodzaju towarów, urządzeń. Oferowane przez Państwa produkty można zaprezentować na miejscu u klienta lub podczas targów. Przyczepy wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Konstrukcja z profili stalowych powoduje, że przyczepy są solidne i służą przez długie lata.

Przyczepy ekspozycyjne wykonujemy według wytycznych klienta, który ma dowolność w wyborze wszelkich elementów wyposażenia i wykończenia przyczepy.

Poszycie wykonane z blach aluminiowych lakierowanych standardowo w kolorze białym. Dodatkowo istnieje możliwość lakierowania w dowolnym kolorze z palety RAL, oklejenia folią UV (według indywidualnego projektu), zamontowania maskownic na koła oraz przygotowania kasetonu reklamowego.

Przyczepy reklamowe

Wnętrze przyczepy w całości wykończone według projektu dostarczonego przez Klienta lub zaproponowanego przez nas. Istnieje możliwość oklejenia ścian grafiką, na której można np. efektownie prezentować promowane produkty. Komfort prezentacji zwiększa możliwość zamontowania mebli, systemu nagłośnienia, projektorów, telewizorów lub np. ekspresu do kawy.

Producent przyczep gastronomicznych

Terminowość

Dotrzymanie terminu wykonania zlecenia jest dla nas sprawą priorytetową. Dokładamy wszelkich starań do tego aby Klient otrzymał produkt na czas zgodny z terminem realizacji zamówienia.

Serwis

Mając świadomość jak ważna dla naszych klientów jest ciągła i bezwaryjna praca, szczególny nacisk kładziemy na szybką, sprawną obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie.

Fachowa pomoc

Nasi eksperci służą Państwu pomocą przy wyborze przyczepy, wyposażenia oraz akcesoriów.