>
Wybierz produkt, który Cię interesuje

Pojazdy handlowe Piaggio

Zabudowa handlowa na motocyklu Piaggio

Producent Piaggio

Zajmujemy się również produkcją zabudów na pojazdach min. na trójkołowcach Piaggio. W zależności od wybranego asortymentu proponujemy model z odpowiednią powierzchnia roboczą, którą zabudowujemy, wyposażamy w meble, urządzenia i wszelkie akcesoria. Tak jak i reszta oferowanych przez nas produktów, również zabudowy mają indywidualną, uzależnioną od oczekiwań klienta adaptację. Najpopularniejsze to oczywiście hot-dog, grill czy kawa, jednak możliwości są nieograniczone. Piaggio to niewielki, trójkołowy pojazd, który bez problemu przemieszcza się po mieście, a z uwagi na małe wymiary również bez problemu wszędzie znajdzie miejsce. Mobilny pojazd Piaggio wyposażony jest w MP3 i CD Player.


Przykłady zagospodarowania zabudowy na motocyklu Piaggio znajdziecie na stronie www.pojazdyhandlowe.pl.

Terminowość

Dotrzymanie terminu wykonania zlecenia jest dla nas sprawą priorytetową. Dokładamy wszelkich starań do tego aby Klient otrzymał produkt na czas zgodny z terminem realizacji zamówienia.

Serwis

Mając świadomość jak ważna dla naszych klientów jest ciągła i bezwaryjna praca, szczególny nacisk kładziemy na szybką, sprawną obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie.

Fachowa pomoc

Nasi eksperci służą Państwu pomocą przy wyborze przyczepy, wyposażenia oraz akcesoriów.